Przedstawiamy Państwu ofertę zajęć dodatkowych z języka angielskiego metodą Helen Doron. Są one pełne ruchu, wesołe i pozwalają najmłodszym poznać słownictwo i gramatykę języka angielskiego, poprzez zabawę, muzykę i piosenki. Piosenki i ćwiczenia wykorzystywane podczas zajęć umożliwiają naukę angielskiego poprzez wypowiedzi ustne, ruch i stymulację wizualną. Ta forma nauczania zapewnia zaangażowanie obydwu półkul mózgowych malucha w proces nauczania i umożliwia także swobodniejsze przyswajanie wiedzy z innych dziedzin. Dzieci dobrze się bawią przy piosenkach, opowiadaniach i zabawach. Nauka z Helen Doron jest skuteczna i efektywna. Kurs oparty jest na technikach nauczania , których skuteczność potwierdzona została naukowo. Kurs jest ambitny, ale jednocześnie dopasowany do grupy wiekowej przedszkolaków. Zajęcia trwają 20- 30 minut.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 531 148 148
Anna Górna