WITAMY WSZYSTKIE DZIECI!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Naszego Magicznego Świata.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszego przedszkola zapraszamy, możecie przyjść z dzieckiem, porozmawiać w celu uzyskania dodatkowych informacji i ocenić sami!

Wybór przedszkola dla wielu rodziców staje się prawdziwym wyzwaniem. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, prosimy o przeczytanie poniższych informacji.

Postaramy się przybliżyć Państwu główne założenia jakie bedą realizowane w naszym przedszkolu, opowiemy o programie i pracach adaptacyjnych jakie będą mialy miejsce w najbliższym czasie.

STATUT PRZEDSZKOLA

Język angielski, rytmika, religia – WSZYSTKO W CENIE !!!

Zajęcia języka angielskiego w naszym Przedszkolu cieszą się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że przyczynią się do rozbudzenia zamiłowania do nauki, natomiast wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe zapewnią prawidłowy poziom sprawności mający wpływ na rozwój dziecka.

Od m-ca września 2017 nasze przedszkole wzbogaciło się o nowe przestronne dwie sale , z których jedna z nich wyposażona jest w kryty plac zabaw „Małpi Gaj” , przeznaczony do codziennego użytku wszystkich dzieci. Zapraszamy do kontaktu 509 127 709

NASZ NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

Bank Pekao S.A. 18 1240